Метрополітен стане комфортнішим для облич з обмеженими можливостями


Метрополітен стане комфортнішим для облич з обмеженими можливостями

Протягом дев'яти місяців поточного року для осіб з обмеженими фізичними можливостями разом з існуючими з'їздами для колясок облаштують вісім додаткових металевих поручнів, повідомляє Київпрес.

Як повідомили в КП Київський метрополітен, до кінця року планується встановити ще три таких поручні. Для осіб з вадами зору нанесено 255 попереджувальних обмежувальних смуг на першій і останній сходинках сходових маршів пересадочних вузлів і підземних переходів, які знаходяться на балансі метрополітену. На станції Святошино і Нивки виконана заміна існуючих металевих з'їздів для колясок на гранітні.

Крім цього, придбано і введено в експлуатацію шість сучасних вагонів вітчизняного виробництва, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Також в метрополітені діють і виконуються працівниками станцій інструкції "Про порядок проїзду в метрополітені пасажирів-інвалідів на колясках", "Про порядок проїзду в метрополітені інвалідів по зору I і II груп" і здійснюється постійна співпраця з центральним правлінням Українського товариства сліпих (УТС) і громадською організацією Центр реабілітації інвалідів-спинальників Відродження-АРС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua