Фондовий ринок України після відкриття зростанням через 5 хвилин змінив рух у зворотний бік


Фондовий ринок України після відкриття зростанням під впливом негативних тенденцій на світових фондових майданчиках через 5 хвилин змінив рух у зворотний бік: індекс акцій "Української біржі" до 10:35 кв знизився на 0,05% - до 2145,01 пунктыв, услід за ним на 0,04% до цього часу впав фондовий індекс ПФТС - до 859,13 пунктыв.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" інвестиційний консультант інвесткомпанії "Драгон Капітал" В'ячеслав Орлюк, на тлі невтішної макростатистики корекцією вниз завершили торговельну сесію у вівторок американські фондові індекси. У зв'язку з цим хвиля знижень плавно перейшла спочатку до американських фючерсів, які з ранку втратили близько третини відсотка, а пізніше - на азіатські і європейські фондові ринки.

На думку керівника відділу аналітики інвесткомпанії "Велес Капітал" Ліни Ольмезової, в даний час багато експертів в США розглядають варіанти звернення інвесторів до сировинних активів для збереження своїх грошей в періоди зниження на фінансових ринках з метою зменшення ризиків від уповільнення у відновленні економіки.

Разом з тим В.Орлюк вважає, що ситуація, яка відбувається на глобальних ринках акцій, укладається в рамки технічної корекції після декількох днів бурхливого зростання, і на українському фондовому ринку в середу, окрім фіксації прибутку з окремих паперів, спостерігатиметься значна купівельна підтримка.

Всі папери "індексного кошика" з ранку на УБ перебувають у "червоній зоні". Лідери падіння на майданчику - акції компаній гірничо-металургійного сектора і банки. Зокрема, найбільше зниження вартості було зафіксоване в Алчевського металургійного комбінату, Авдіївського коксохімічного заводу, "Азовсталі", а також Укрсоцбанку (-3,54%) і Райффайзен Банку Аваль (-2,15%).

На фондовому майданчику ПФТС найбільше знижуються акції Ясиновського коксохімічного заводу (-3,63%), Північного гірничо-збагачувального комбінату (-2,84%), шахти "Червоноармійська -західна №1" (-2,65%) та Укрсоцбанку (-2,23%).

Разом з тим зростають папери "Укртелекому" (+0,25%) і Маріупольського заводу важкого машинобудування (+0,32%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua