0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кредити, надані резидентам депозитним корпораціями, в березні 2010 р. склали 703 млрд грн., депозити - 337 млрд грн.


Кредити, надані резидентам депозитним корпораціями, в березні 2010 р. склали 703 млрд грн., депозити - 337 млрд грн.

Кредити, надані резидентам депозитним корпораціями (банками), на кінець березня 2010 р. склали 703 млрд грн., а темп їх приросту склав -1,9% у річному численні в порівнянні з -1,3% на кінець лютого 2010 р., повідомляє прес-служба НБУ.

Темпи приросту кредитів, наданих нефінансовим корпораціям, склали 3,7% в річному численні, а кредитів, наданих домашнім господарствам -13,9%.

При цьому темп приросту кредитів, наданих нефінансовим корпораціям в національній валюті, знизився до 19,6% в річному численні, а темп приросту кредитів, наданих домашнім господарствам в національній валюті, складав -13,3% у річному численні. Темпи приросту кредитів, наданих нефінансовим корпораціям і домашнім господарствам в доларах, складали відповідно -18% і -16,7% у річному численні.

Депозити резидентів на кінець березня 2010 р. склали 337 млрд грн., темп їх приросту склав 6,5% в річному численні в порівнянні з 1,2% на кінець лютого. Темпи приросту депозитів нефінансових корпорацій склали -6,8% у річному численні, а депозитів домашніх господарств зріс до 14,9%.

При цьому темпи приросту депозитів нефінансових корпорацій і домашніх господарств в національній валюті складали відповідно -4,7% і 7,3% в річному численні. Темпи приросту депозитів нефінансових корпорацій і домашніх господарств в доларах складали відповідно -17,9% і 18,1% в річному численні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування