Точка зору: В українському законодавстві немає визначення проблемних кредитів


Точка зору: В українському законодавстві немає визначення проблемних кредитів

"В українському законодавстві немає правильного визначення проблемних кредитів. Є класифікація ризиків Національного банку, але за бажання банк може маніпулювати. І тому суми по простроченій заборгованості в банків занижені", - заявив генеральний директор групи компаній eCall Олексій Тесленко.

За його словами, зазвичай колекторські компанії сьогодні спеціалізуються на досудовій стадії врегулювання.

"Але деякі банки окремо замовляють у нас послуги, так званий "Лігал коллекшн". Ми працювали з декількома банками, але цей відсоток не дуже великий. Досудове врегулювання при розумному підході ефективніше в нашій країні, ніж судове, так боржник може затягувати процес, і все це триває місяцями, якщо не роками", - розповів О.Тесленко.

Він також відзначив, що керована ним колекторська компанія працює не лише з боргами банків, але і з фізичними особами і комунальними організаціями і телекомкомпаніями.

"Є юридичні особи, підприємства, які заборгували банкам, і ось їхніми боргами в основному зараз займаються особисто банки, але в тих не так багато ресурсів і вони в основному вважають за краще займатися крупними корпоративними кредитами, і без уваги залишається "серединка" - це невеликі кредитори, з якими потрібно працювати системно. Ми хочемо вийти на цей ринок і працювати з ними", - повідомив О.Тесленко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua