Країни БРІК створять єдину міжбанківську систему


Країни БРІК створять єдину міжбанківську систему

Російський Зовнішекономбанк, Банк розвитку Китаю, Національний банк соціально-економічного розвитку Бразилії та Експортно-імпортний банк Індії в рамках саміту БРІК підписали меморандум про співпрацю.

За даними ЗМІ, документ передбачає взаємодію вповноважених державних фінансових інститутів розвитку та підтримки експорту країн-членів БРІК з питань фінансування проектів, у тому числі в сфері високих технологій, інновацій, енергозбереження.

Меморандум орієнтований на створення ефективної інфраструктури фінансового забезпечення багатобічного торгово-економічного та інвестиційного співробітництва чотирьох країн.

Відповідно до документа, "цілями Меморандуму є створити механізми співпраці для розвитку всеосяжної довгочасної співпраці між сторонами з метою спрощення і підтримки транскордонних транзакцій і спільних проектів, для зміцнення торговельних і економічних відносин між підприємцями країн БРІК, для створення інструментів, які дозволять робити фінансові й банківські послуги інвестиційним проектам, що входять у сферу інтересів сторін, а також слугують розвитку економік країн БРІК, для вивчення можливостей створення єдиної міжбанківської системи".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua