0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Країни БРІК створять єдину міжбанківську систему


Країни БРІК створять єдину міжбанківську систему

Російський Зовнішекономбанк, Банк розвитку Китаю, Національний банк соціально-економічного розвитку Бразилії та Експортно-імпортний банк Індії в рамках саміту БРІК підписали меморандум про співпрацю.

За даними ЗМІ, документ передбачає взаємодію вповноважених державних фінансових інститутів розвитку та підтримки експорту країн-членів БРІК з питань фінансування проектів, у тому числі в сфері високих технологій, інновацій, енергозбереження.

Меморандум орієнтований на створення ефективної інфраструктури фінансового забезпечення багатобічного торгово-економічного та інвестиційного співробітництва чотирьох країн.

Відповідно до документа, "цілями Меморандуму є створити механізми співпраці для розвитку всеосяжної довгочасної співпраці між сторонами з метою спрощення і підтримки транскордонних транзакцій і спільних проектів, для зміцнення торговельних і економічних відносин між підприємцями країн БРІК, для створення інструментів, які дозволять робити фінансові й банківські послуги інвестиційним проектам, що входять у сферу інтересів сторін, а також слугують розвитку економік країн БРІК, для вивчення можливостей створення єдиної міжбанківської системи".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування