Тігіпко: Кредит за будь-яку ціну нам не потрібний


Тігіпко: Кредит за будь-яку ціну нам не потрібний

Уряд України готує свої пропозиції для підготовки Меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ), з тим аби наступного тижня у Вашингтоні продовжити переговори з питання надання Україні кредитних коштів. Про це йдеться в заяві віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка, наданій прес-службою віце-прем'єра.

"Співпраця з Міжнародним валютним фондом для України є надзвичайно важливою. Проте кредит за будь-яку ціну нам не потрібний. Уряд на це не піде", - сказав С.Тігіпко.

Він також підкреслив, що місія МВФ надала Україні свій варіант проекту Меморандуму, який зараз активно обговорюється, у тому числі і в ЗМІ. "Потрібно враховувати, що це – лише пропозиція. З деякими моментами погодимося, щодо інших питань дамо альтернативні пропозиції, від чогось відмовимося", - відзначив віце-прем'єр.

Зокрема, С.Тігіпко повідомив, що жодних змін до пенсійного законодавства уряд не готував. "На засіданнях Кабінету міністрів питання скорочення зарплати працюючим пенсіонерам не обговорювалися", - заявив С.Тігіпко, відзначивши, що уряд активно працює над пошуком додаткових доріг фінансування Пенсійного фонду і скорочення його дефіциту.

Як повідомлялося, 14 квітня міністр фінансів України Федір Ярошенко заявив, що Україна і МВФ досягли принципової домовленості про припинення старої (від 2008 року) і початок реалізації нової програми співпраці, розрахованої на два роки.

15 квітня ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що уряд надіслав лист про наміри директорові-розпорядникові МВФ Домініку Стросс-Кану, в якому, зокрема, зобов'язався скоротити на 50% пенсій працюючим пенсіонерам і звузити можливості для підприємців в отриманні права на спрощену систему оподаткування.

16 квітня в уряді спростували цю інформацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua