Точка зору: Кредитна політика більшості банків в Україні залишається дуже стриманою


Точка зору: Кредитна політика більшості банків в Україні залишається дуже стриманою

Кредитна політика більшості банків в Україні в даний час залишається дуже стриманою, бо в ситуації економічної нестабільності кредитування фізичних осіб залишається високо ризиковою операцією. Таку точку зору висловила заступник голови правління "Брокбізнесбанку" Наталія Синявська.

Проте, підкреслила вона, банки поступово повертаються до кредитування, оскільки портфелі необхідно поповнювати якісними кредитами. По іпотечних кредитах середня процентна ставка наразі знизилася на 0,06 пункту, і тепер такі кредити пропонуються за ставками 23,59-29,4% річних. Інші умови іпотечного кредитування не змінилися: кредитують в основному на 1-5 років, з авансовим внеском не менше 30% від вартості нерухомості.

Н.Синявська також повідомила, що по кредитах на автомобілі банки зараз пропонують кредити на термін 1-3 року, рідше зустрічаються пропозиції по кредитуванню на строк до 5-7 років, під процентну ставку від 22,28%-33,5% річних, з авансовим внеском не менше 30% від вартості автомобіля. Умови по кредитах на споживчі цілі такі: валюта - гривня, сума кредиту - до 10 000 грн., термін - до 1 року, реальна процентна ставка з врахуванням всіх комісій складає від 53,36% до 78% річних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua