ФРС США не збирається найближчим часом підвищувати облікову ставку


ФРС США не збирається найближчим часом підвищувати облікову ставку

ФРС США не збирається найближчим часом збільшувати облікову ставку, яка зараз знаходиться на рекордно низькому рівні, проте готова до активних дій в разі прискорення темпів інфляції, заявили представники американського Центробанку, повідомляє Reuters.

За словами президента ФРБ Нью-Йорка Уільяма Дадлі, зростання американської економіки, швидше за все, буде досить повільним, враховуючи крах ринку нерухомості в США і збиток, якого він зазнав, тому підвищувати ставку доки рано.

Разом з тим, голова ФРБ Сент-Луісу Джемс Буллард зазначив, що в разі виходу з під контролю інфляційних очікувань, у ФРС не буде багато часу на роздуми, і діяти доведеться швидко. Він уточнив, що не чекає такого розвитку подій ні зараз, ні в майбутньому.

Буллард також висловив думку, що статдані із безробіття в США, які вийдуть в п'ятницю, виправдають прогнози і кількість робочих місць збільшиться. Проте відмова ФРС від обіцянок не піднімати ставку довгий час пов'язана не лише із ситуацією на ринку праці, але також і з іншими показниками, підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua