"Аваль" реалізує зарплатний проект на основі платіжних карт Maestro на Алчевському металургійному комбінаті


Луганська обласна дирекція банку «Аваль» почала реалізацію зарплатного проекту на основі міжнародних платіжних карт Maestro на Алчевському металургійному комбінаті (АМК, Луганська обл.).

Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на Луганську обласну дирекцію АППБ «Аваль».

За інформацією прес-служби, у межах цього проекту дирекція емітувала понад 22 тис. карт. Для обслуговування робітників АМК, а також інших власників карт банку в Алчевську буде встановлено 8 банкоматів.

Вартість карти Cirrus/Maestro складає 1 грн. На залишок на рахунку нараховується 5проц. річних.

За інформацією прес-служби, власники Cirrus/Maestro банку «Аваль» мають можливість отримувати кошти зі своїх карткових рахунків за лічені секунди в установах АППБ «Аваль» (1150 пунктів видачі готівки) і банкоматах (понад 300) в Україні, а також у понад 300 тисячах банкоматів і сотнях тисяч відділень банків за кордоном .

Крім того, власники Cirrus/Maestro оплачують товари і послуги по усьому світі більш ніж у мільйоні підприємств торгівлі і сфери послуг, що приймають до оплати карти Cirrus/Maestro.

При цьому банк «Аваль» пропонує власникам Cirrus/Maestro керування картковим рахунком за допомогою мобільного банкінгу, придбання товарів у розстрочку за унікальною програмою банку — «ОНІКС-розстрочка», а також — програму страхування себе і своїх родичів під час виїзду за кордон з максимальним страховим покриттям 30 тис. дол. США.

ОАО «АМК», підприємство з повним металургійним циклом, на українському ринку займає монопольне положення з виробництва товстого нержавіючого листа, сталей спеціального призначення, а також сталевого дробу. Його виробничі потужності дозволяють щорічно виплавляти близько 50 тис. тонн товстого нержавіючого листа товщиною 5-20 мм, 20 тис. тонн двошарового сталевого листа (єдине виробництво в Україні), 30-35 тис. тон сталевого дробу (єдине виробництво на території СНД). Крім того, АМК робить маломагнитні і титанові сталі, чавун, товстолистовий і сортовий прокат чорних металів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua