ООН: Гаїті потребує 700 млн дол. іноземної допомоги на сільське господарство


ООН: Гаїті потребує 700 млн дол. іноземної допомоги на сільське господарство

Інвестиційний план по відновленню сільського господарства і забезпечення постачання продовольством Гаїті вимагає $700 млн. міжнародної допомоги, повідомила організація з продовольства і сільського господарства при ООН.

План, розроблений урядом Гаїті й підтриманий ООН і американським інститутом взаємодії в області сільського господарства, закликає до термінових інвестицій $32 млн на покупку зерна для посіву, техніки і добрив, аби фермери Гаїті могли почати займатися сільським господарством у березні, повідомляє Bloomberg.

Ситуація з продовольством була вже дуже напруженою і до землетрусу, - заявив Олександр Джонс, менеджер організації ООН по відповіді на надзвичайні ситуації в Гаїті. Оскільки люди повертаються в сільськогосподарські райони, зростання в сільськогосподарському секторі країни є головним пріоритетом, сказано в повідомленні.

Інвестиційний план на 18 місяців є частиною програми уряду Гаїті з відновлення країни після руйнівного землетрусу 12 січня, жертвами якого стали понад 150 тис. осіб, даху втратили ще 800 тис. осіб. За даними ООН, 250 тис. осіб покинули столицю країни Порт-о-Пренс і вирушили в сільські райони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua