Тимошенко ставить завдання створити в Україні середній клас


Тимошенко ставить завдання створити в Україні середній клас

Україні необхідне створення середнього класу, що базується на середньому і малому бізнесі, заявила кандидат в президенти, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко під час телемосту з Давосом у рамках шостого українського ланчу, організованого Фондом Віктора Пінчука.

"Криза просвітила всі великі проблеми, що існують в державі. Ми побачили, що неструктурована економіка, коли вона тримається на декількох моногалузях - металургія, хімія, складно переносить кризу. Завдання - створити середній клас, малий і середній бізнес", - сказала Тимошенко.

В цьому зв'язку прем'єр заявила про важливість проведення дерегуляції в країні.

Відповідаючи на запитання, чому криза так боляче вдарила по Україні, вона назвала однією з основних причин політичну нестабільність і нездатність еліт і політикуму об'єднатися в боротьбі з кризою. "Україні з 2004 року потрібна була політична стабільність, консолідація політичних еліт", - підкреслила Тимошенко.

На її думку, це стало результатом проведеної в 2004 році політичної реформи, яка призвела до розбалансованості влади.

"Я бачу лише один шлях розвитку - треба просто зробити реальністю всі плани, сконцентрувати всю волю, зробити владу дієвою, але не зробити її абсолютною, забезпечивши контроль над нею", - сказала Тимошенко.

Коментуючи зовнішньоекономічні пріоритети, кандидат в президенти виділила завершення підписання політичної угоди про асоціацію з Євросоюзом і створення з ним зони вільної торгівлі.

"Думаю, це зовнішньополітичний напрям домінуватиме в моїй роботі в перші місяці після обрання президентом", - підкреслила вона, ще раз відзначивши, що зробить все для консолідації команди, яка бачить чіткий європейський шлях розвитку України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua