0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Працівники воєнізованої охорони "Укрзалізниці" у 2009 р. попередили розкрадання на 1,66 млн грн


Працівники воєнізованої охорони "Укрзалізниці" у 2009 р. попередили розкрадання на 1,66 млн грн

Працівники воєнізованої охорони "Укрзалізниці" у 2009 р. попередили розкрадання на 1,66 млн грн., повідомляє прес-служба "Укрзалізниці". Працівниками воєнізованої охорони залізничного транспорту на залізницях України у 2009 р. супроводжено більше 280 тис. вантажних поїздів.

У минулому році 17,4 тис. правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті, зокрема, прохід залізничних колій у невстановлених місцях, незаконний проїзд у вантажних поїздах, зрив пломб. За крадіжки вантажів, майна та матеріальних цінностей затримано та передано до правоохоронних органів більше 1,7 тис. розкрадачів. Не допущено розкрадання майна загальною вартістю більше 1,66 млн грн.

Нагадаємо, що 16 грудня 2009 р. Кабінетом міністрів України було підтримано ініціативу залізничників щодо внесення змін до нормативно-правових актів України для посилення відповідальності громадян за несанкціоноване втручання в діяльність залізничного транспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування