0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Macy's може скоротити 1,5 тис. робочих місць


Macy's може скоротити 1,5 тис. робочих місць

Власник американських універмагів Macy's Inc заявив, що скоротить частину робочих місць у магазинах, збільшивши штат в інших підрозділах в рамках зусиль по стандартизації управління і кадрового забезпечення.

Загалом Macy's може скоротити 1,5 тис. робочих місць в магазинах. Представник компанії Джим Слузевськи відзначив, що кадрові зміни робляться в рамках кампанії з впорядкування корпоративної структури Macy's, яка почалася ще в минулому році.

"В деяких випадках це означає, що ми реорганізуємо, коректуємо або скорочуємо посади в одних відділах, одночасно додаючи робочі місця в інших", - сказав Слузевськи.

Раніше цього місяця Macy's також заявив, що закриє 5 неефективних магазинів, в яких працює 307 співробітників. Macy's, управляє 809 однойменними магазинами і 40 універмагами Bloomingdale в США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування