Кишинів і Київ розпочнуть демаркацію придністровської ділянки молдовсько-українського кордону


Кишинів і Київ розпочнуть демаркацію придністровської ділянки молдовсько-українського кордону

Кишинів і Київ розпочнуть 29 січня демаркацію центральної (придністровської) ділянки молдовсько-українського державного кордону.

Як повідомили РБК в МЗС Молдови, в церемонії встановлення першого розділяючого знака на центральній ділянці кордону між Молдовою і Україною в населеному пункті Велика Кошниця Ямпільського району Вінницької області візьмуть участь віце-прем'єр, міністр закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Юрій Лянке і міністр закордонних справ України Петро Порошенко. Як відзначають в МЗС Молдови, цим символічним актом сторони повідомляють про своє спільне бажання розпочати демаркацію центральної (придністровської) ділянки молдовсько-українського державного кордону.

В зовнішньополітичному відомстві Молдови підкреслюють, що це є важливою подією в двосторонніх відносинах з Україною, яка сприятиме активізації молдовсько-української співпраці на принципах добросусідства і взаємовигідної співпраці на благо народів двох країн.

Під час зустрічі голови МЗС Молдови та України обговорять актуальні питання двостороннього і міжнародного порядку денного. Вони також підпишуть план консультацій між міністерствами закордонних справ двох країн на 2010 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua