В Мінекономіки обіцяють зростання експорту і передбачуваний курс гривні


В Мінекономіки обіцяють зростання експорту і передбачуваний курс гривні

В 2010 році в Україні формуватимуться позитивні тенденції і стимул-реакції для подальшого стійкого довгострокового економічного зростання, а конкурентоспроможність української економіки зміцниться. Так вважає міністр економіки України Богдан Данилишин, повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

За словами міністра, "в посткризовий період відновлення позитивної динаміки виробництва і поліпшення умов торгівлі дозволять товаровиробникам відновити зростання власних ресурсів, частина яких прямуватиме на фінансування інвестиційних проектів".

Богдан Данилишин також відзначив, що Україну чекає зростання експорту майже по всіх товарних групах, відновлення довіри населення до банківської системи, розширення платоспроможного попиту населення і передбачуваність курсових коливань на валютному ринку.

На його думку, розвиток інфраструктурних об'єктів, зокрема в рамках підготовки до Євро-2012, сприятиме зростанню обсягів виробництва продукції машинобудування, металургії та видобувної промисловості.

Міністр заявив, що цього року очікується сприятлива ситуація на ринку праці та реальне зростання заробітної плати завдяки зваженій політиці державного регулювання соціальних стандартів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua