Робота буде. Через 20 років


Робота буде. Через 20 років

Центральне статистичне бюро Швеції опублікувало дані, які повинні змусити задуматися кожного, хто планує шукати собі місце під сонцем в Королівстві. Шанси мігранта і корінного шведа знайти роботу зрівняються лише... через 20 років після прибуття. Причому головну роль відіграє саме досвід життя в Швеції, а зовсім не специфіка країни походження новоприбулого.

Та й після завершення такого чималого терміну справа йтиме зовсім не просто. Дослідження показують, що знайдена приїжджим робота зовсім не обов'язково відповідатиме отриманій ним на батьківщині освіті. Якщо серед корінних шведів 80% мають роботу, яка відповідає їх кваліфікації, то серед людей, які народилися поза Швецією, таких лише 50%.

Голова Центрального профспілкового об'єднання людей з вищою освітою Анна Екстрьом, вважає, що вирішальним чинником у пошуках роботи за фахом є освоєння мови, причому мова йде про володіння шведською мовою саме в своїй професійній сфері, а не на побутовому рівні. Вона вважає, що іммігрантам, особливо котрі мають вищу освіту, має бути запропоновано спеціалізоване навчання шведській мові, пов'язане з їхньою професією - можливість, яка зараз практично відсутня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua