Путін побоюється "українізації" політсистеми в РФ


Путін побоюється "українізації" політсистеми в РФ

Прем’єр-міністр РФ, лідер партії "Єдина Росія" Володимир Путін заявив сьогодні на засіданні Держради, що не "можна ні в якому разі допустити українізації російської політичної системи". Пояснюючи свою тезу, він відзначив, що політична система "не повинна тремтіти, як рідкий холодець, при кожному до неї дотику".

При цьому, додав Путін, не слід "скачуватися в інший бік - у бік авторитаризму і деспотизму". "Будь-якій ефективній політичній системі має бути властива здорова міра консерватизму", - підкреслив він.

"Світ міняється, і не мінятися разом з ним неправильно, правильно мінятися", - додав прем'єр. В той же час, відзначив він, діяти в цій сфері потрібно украй акуратно. "Жодна з відомих в світовій практиці і світовій історії політичних систем, та і що функціонують сьогодні в світі, не позбавлена системних проблем і серйозних недоліків. Немає такої політичної системи, і не було ніколи. Ми завжди в Росії виходили з того, що нам потрібна стійка політична система, чутлива до змін, що відбуваються в світі і в нашій країні, але така політична система, яка безумовно гарантувала б нам суверенітет", - сказав російський прем'єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua