0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Британське бізнес-співтовариство невдоволене підвищенням страхових відрахувань


Британське бізнес-співтовариство невдоволене підвищенням страхових відрахувань

Дві британські бізнес-групи настійно закликали уряд країни відмовитися наступного року від збільшення обов'язкових відрахувань до фонду національного страхування, бо це може поставити під загрозу економічний підйом.

Зростання даних відрахувань на 1% займає центральне місце в планах уряду Великобританії зі скорочення дефіциту бюджету в 2011 р. Британська торговельна палата та Інститут персоналу і розвитку (CIPD) написали спільний лист лорду Мандельсону, міністрові праці в уряді Гордона Брауна, в якому вказується, що від цього заходу постраждає вітчизняний бізнес.

CIPD недавно провів дослідження серед британських працедавців, згідно з якими кожен п'ятий з них найматиме менше співробітників у разі збільшення обов'язкових страхових відрахувань. Кожен десятий при цьому заявив про можливість скорочення штатів. Торговельна палата, у свою чергу, підрахувала, що додаткове навантаження на британські компанії від дії даного заходу складе 14 млрд. фунтів ($25 млрд.) за чотири роки.

Групи також закликали уряд заморозити планку мінімальної зарплати для молодих спеціалістів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування