МінАП оприлюднило проект постанови про виплату дотацій


МінАП оприлюднило проект постанови про виплату дотацій

Кабмін планує затвердити порядок нарахування, виплати і використання коштів, направлених для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко і м'ясо в живій вазі.

Про це йде мова в проекті постанови Кабінету Міністрів "Про реалізацію пункту 11.21 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" оприлюдненому на офіційному сайті Міністерства аграрної політики, повідомляє АПК-Інформ.

Як відзначається в проекті постанови, даний порядок встановлює механізм нарахування, виплати і використання коштів, направлених на виплату дотацій переробними підприємствами сільськогосподарським товаровиробникам незалежно від форми власності й господарювання, включаючи власні селянські господарства, за поставлені ними починаючи з 31 грудня 2009 року переробним підприємствам молоко і м'ясо в живій вазі.

Нарахування і виплата дотацій проводиться переробними підприємствами всіх форм власності, які мають власні й орендовані переробні потужності.

Крім того, даний порядок не поширюється на операції з постачання молока, молочної продукції, м'яса і м'ясопродуктів, виготовлених переробними підприємствами з імпортованої сировини і з сировини, поставленої не в живій вазі й не власного виробництва сільськогосподарського товаровиробника, з постачання імпортованої сировини, з постачання молока і м'яса в живій вазі посередниками, а також з переробки сировини на давальницьких умовах.

Проект постанови підготовлений на виконання плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 22 грудня 2009 р. №1782 "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи", схваленої на засіданні Кабінету Міністрів України 13 січня 2010 року.

Законом №1782 визначено, що порядок нарахування, виплати і використання коштів, направлених для виплат дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко і м'ясо в живій вазі, визначається Кабінетом Міністрів України, що вимагає прийняття даного проекту постанови.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua