Goldman Sachs і JPMorgan може втратити інвестиційні можливості через план Обами


Goldman Sachs і JPMorgan може втратити інвестиційні можливості через план Обами

Бажання президента США Барака Обами обмежити фінансові ризики може змусити деякі банки, такі як Goldman Sachs і JPMorgan, відмовитися від частини своїх активів у секторі приватних інвестицій.

Обама пропонує вжити заходів, які могли б обмежити можливості банків у частині ризикованих операцій із коштами платників податків. Нові обмеження на розміри банків і на їхні інвестиції за рахунок власних коштів покликані забезпечити платників податків і не допустити повторення кризи 2008 р. Серед пропозицій, які ще вимагають схвалення з боку Конгресу, є і така, що банки або фінансові установи, які володіють банками, не повинні будуть володіти або інвестувати в приватні інвестиційні компанії, не пов'язані з обслуговуванням клієнтів.

Деякі американські банки мають значні приватні інвестиційні підрозділи. Наприклад, One Equity Partners, що належить JPMorgan, управляє активами на $8 млрд. Goldman Sachs також має величезний приватний інвестфонд і вкладає в нього свій капітал. В даний час банки та інвестиційні банки забезпечують 9% від загального числа вкладень до фондів приватних інвестицій в США.

Озвучені ініціативи президента Обами щодо обмеження розмірів фінансових інститутів і їх торговельних операцій вже обвалили акції найбільших банків США і сприяли зростанню негативних настроїв серед інвесторів.

При зниженні індексу Dow Jones за підсумками четверга на 2% акцій JPMorgan впали на 6,6%, Bank of America - на 6,2%, Goldman Sachs - на 4,1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua