IFC інвестує до 100 млн євро у викуп "поганих" активів банків Центральної і Східної Європи


IFC інвестує до 100 млн євро у викуп "поганих" активів банків Центральної і Східної Європи

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, входить до групи Світового банку) інвестує до 100 млн євро у викуп "поганих" активів банків Центральної і Східної Європи, йдеться в повідомленні IFC.

Корпорація планує реалізувати цей проект спільно з американською компанією Varde Partners, що спеціалізується на роботі з проблемними боргами та активами. Передбачається, що Varde Partners стане співінвестором і доведе загальний обсяг інвестицій у викуп "поганих" активів до 450 млн євро.

Сторони планують виводити непрацюючі активи з балансів банків, що дозволить кредитним організаціям продовжувати видавати нові кредити.

Керівник підрозділу IFC з фінансових ринків Центральної і Східної Європи Тімоті Краузе на початку грудня 2009 року повідомляв, що корпорація на початку 2010 року планує підписати угоду з управляючими компаніями (УК), які спеціалізуються на викупі "поганих" активів банків. Він пояснив, що сама корпорація не викуповуватиме проблемних боргів у банків, а лише фінансуватиме операції з їх викупу через професійні компанії.

Краузе відзначав, що IFC в 2010 році на викуп "поганих" активів російських банків готова направити $100 млн.

IFC вже бере участь у проекті з викупу проблемних активів компаній Центральної і Східної Європи. Міжнародна фінансова корпорація, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) і компанія CRG Capital на початку січня поточного року для цього створили спеціальний фонд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua