Меркель: Уряд не відмовиться від зниження податків, попри рекордну заборгованість


Меркель: Уряд не відмовиться від зниження податків, попри рекордну заборгованість

Попри рекордний обсяг нової заборгованості, Німеччина не відмовиться від запланованого зниження податків. Метою "чорно-жовтої" правлячої коаліції залишається проведення структурної реформи з метою спрощення податкового законодавства, заявила канцлер ФРН Ангела Меркель в середу, 20 січня, на генеральних дебатах в бундестагу за проектом федерального бюджету на 2010 рік.

Меркель вказала на важливість "нового мислення" в справі подолання економічної і фінансової кризи. Важливо "розумно вийти з дна економічної рецесії", цитує слова федерального канцлера агентство dpa. Рекордний обсяг нової заборгованості вона назвала "необхідною і мудрою відповіддю на міжнародну фінансову кризу". Ангела Меркель підкреслила, що до 2013 року має бути досягнутий як мінімум докризовий рівень економіки.

Канцлер ФРН також заявила, що Німеччина в рамках країн "великої двадцятки" має намір висунути власні пропозиції, покликані не допустити того, аби крупні банки в разі загрози банкрутства знов "шантажували" держави, повідомляє агентство Reuters. Тим часом соціал-демократична опозиція в бундестагу звинуватила уряд і в першу чергу Вільну демократичну партію Німеччини, в проведенні податкової політики на користь багатих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua