Що можна купити на нацвалюту


Що можна купити на нацвалюту

Співставлення валового внутрішнього продукту (ВВП) і розрахунок купівельної спроможності національних валют почнеться в 2010 році за ініціативою Статистичної комісії ООН, повідомив журналістам голова Державного статистичного комітету СНД Володимир Соколін, повідомляє РИА Новости.

Ініціатива ООН була висунута минулого року, взяти участь в такому масштабному обстеженні висловили намір 199 країн, повідомив Соколін, додавши, що вперше така робота була проведена в 1995 році і брали участь в ній 147 країн.

"Дуже важливо для фінансової влади знати, чим купівельна здатність однієї валюти відрізняється від іншої. Ці розрахунки також ляжуть в основу розрахунків внесків в міжнародні фінансові організації, у тому числі МВФ і Світовий банк", - сказав Соколін.

Своє завдання, а також завдання Статкомітету СНД Соколін бачить в тому, аби в таких обстеженнях брали участь і ті країни СНД, які не брали участь у них раніше.

Соколіну важко відповісти на питання, як довго проводитиметься робота, але він зазначив, що попередній раунд зіставлення ВВП і валют, що почався в 2005 році, тривав чотири роки.

За словами голови Статкомітету СНД, складність роботи полягає переважно у зіставленні цін на продукти харчування, оскільки продукти, котрі вживаються населенням, значно відрізняються, наприклад, в Росії і в Африці або країнах Карибського басейну. Всю інформацію узагальнюватиме Світовий банк, сказав Соколін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua