У Києва вже немає коштів на поховання самотніх людей із інтернатів?


У Києва вже немає коштів на поховання самотніх людей із інтернатів?

З початку 2010 року п'ять Київських інтернатів для літніх людей, в яких постійно проживає понад 3,5 тис. самотніх жителів, не мають грошей для поховання померлих.

Про це повідомляє прес-служба депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко" в Київській міській раді із посиланням на члена фракції Олексія Давиденка.

Депутати БЮТ зазначають, що комунальне підприємство "Спецкомбінат ПКБО", який займається організацією таких поховань, відмовляється працювати у борг. Водночас, КМДА грошей на поховання літніх і соціально незахищених жителів столиці, що проживають в інтернатах, не виділяє.

"Як це не цинічно звучить, але Черновецкого не цікавлять мертві бабусі і дідусі, адже вони вже не є виборцями. Ще півроку тому він обіцяв цим пенсіонерам ікру ложками і ананаси, а тепер не може знайти декілька тисяч гривень, аби поховати самотню людину", - заявив Давиденко.

За інформацією депутата, в столичних будинках-інтернатах для літніх людей щороку вмирає близько 300 осіб. Вартість поховання однієї людини становить 2 тис.760 грн., тобто загальна сума, необхідна із цієї статті витрат, - близько 800 тис. грн. на рік.

"На перший погляд здається абсурдом, що Київська міська адміністрація не платить своєму ж комунальному підприємству, а ті, у свою чергу, відмовляється працювати у борг. Але така критична ситуація склалася після того, як "молода команда" мера віддала всі кладовища і комунальні підприємства ритуальної галузі Києва в руки бізнес-ділків, для яких гроші однозначно пріоритетніші, ніж соціальні зобов'язання", - виразив переконання Давиденко.

Депутати БЮТ в Київраді звертаються до мера Леоніда Черновецького, посадових осіб КМДА з вимогою негайно вирішити питання з організацією поховань самотніх літніх жителів інтернатних закладів м. Києва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua