ФДМ: План із приватизації держбюджету-2009 виконано на 9,3%


ФДМ: План із приватизації держбюджету-2009 виконано на 9,3%

Надходження від приватизації на 2009 рік склали 793,58 млн грн., або 9,3% від встановленого законом "Про Державний бюджет України на 2009 рік" завдання, повідомив Фонд держмайна.

Водночас, як зазначає ФДМ, йому вдалось перевиконати план надходжень від оренди і дивідендів відповідно на 18% і 44,8%, перерахувавши до держбюджету 655,23 млн грн. і 431,19 млн грн.

В цілому Фонд в минулому році забезпечив вступ до держбюджету 1,88 млрд грн. при плані 9,35 млрд грн.

Як повідомлялося, ФДМ розраховував виконати бюджетний план в 2009 році за рахунок продажу Одеського припортового заводу (ОПЗ) і енергокомпаній, проте удалося продати лише два міноритарні пакети акцій обленерго на 0,42 млрд грн. Конкурс з продажу ОПЗ, який готові були купити за 5 млрд грн., був визнаний таким, що не відбувся, оскільки ФДМ і уряд визнали запропоновану суму недостатньою.

В проекті держбюджету-2010, поданому урядом до парламенту у вересні 2009 року, надходження від приватизації були передбачені у розмірі 10 млрд грн. і мають бути забезпечені, в першу чергу, за рахунок продажу "Укртелекому" і чотирьох енергогенеруючих компаній. Проте Верховна Рада повернула цей проект уряду на доопрацювання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua