Найбільші торговельні мережі Німеччини звинувачуються у ціновій змові


Найбільші торговельні мережі Німеччини звинувачуються у ціновій змові

Федеральне відомство із картелів Німеччини провело обшук в офісах одинадцяти підприємств роздрібної торгівлі і чотирьох виробників марочної продукції у зв'язку з підозрами в нелегальній ціновій змові. Серед фірм, котрі потрапили під підозри, - мережі супермаркетів Edeka, Rewe і Metro.

Цим компаніям, зокрема, інкримінується нелегальна цінова змова на кондитерські вироби, каву і корм для домашніх тварин. Про це повідомляє агентство AP із посиланням на представника антимонопольного відомства.

За інформацією відомства з картелів, розслідування ведеться відносно цілої низки торговельних підприємств. Обшуки проводили 56 співробітників антимонопольного відомства і 62 співробітники поліції. Підозрюваними виявились 15 фірм по всій Німеччині, повідомляє агентство Reuters. Серед них виробники марочної продукції, що спеціалізуються на споживчих товарах, зокрема, підприємства, які торгують аптекарськими і господарськими товарами, а також товарами для тварин.

Антимонопольне відомство звинувачує виробників марочної продукції в тому, що вони уклали угоду з підприємствами збуту про утворення відпускних цін роздрібної торгівлі. Подібні угоди в Німеччині є незаконними і підпадають під штрафні санкції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua