Рейтинги компаній США підвищуються найбільш стрімкими темпами з 2007 року


Рейтинги компаній США підвищуються найбільш стрімкими темпами з 2007 року

Оцінки якості корпоративних кредитів в США зростають зараз найшвидшими темпами за останні три роки, звільняючи плацдарм для ралі на ринку облігацій у міру відновлення економіки, повідомило агентство Bloomberg.

Moody's Investors Service підвищує більше кредитних рейтингів американських компаній, ніж знижує, вперше з другого кварталу 2007 року.

Standard & Poor's в минулому кварталі підвищило рейтинги 184 американських компаній і знизило рейтинг 182 корпорацій, така позитивна тенденція також зафіксована вперше з весни 2007 року.

Після того, як агентство Fitch Ratings підвищило рейтинг автовиробника Ford Motor Co. на два рівні, концерн в четвер розмістив облігації на $500 млн.

Спред між прибутковістю корпоративних облігацій і US Treasuries звузився 14 січня до 160 базисних пунктів - мінімального значення з січня 2008 року.

"Баланси компаній, що виходять з рецесії, виглядають так само добре, як до рецесії 2001 року, якщо не краще, - стверджує аналітик кредитного ринку США з Deutsche Bank Джон Тьєрні. - Левередж знизився, рентабельність покращилась, як на це не дивись".

Світовий ринок облігацій збільшився на 18,3% в 2009 році, темпи ралі майже удвічі перевищили середньорічний приріст за попередні десять років, за даними Bank of America.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua