Відновлення американського авторинку затягується


Відновлення американського авторинку затягується

Мільярдер Вільбур Росс дав прогноз на розвиток американської економіки в поточному році. На думку інвестора, 2010 рік стане переломним для автомобільного ринку, зараз же економіці США поки що далеко до повного оздоровлення, передає Reuters.

Росс, який обіймає посаду голови International Automotive Components Group, прогнозує зростання продажів автомашин в 2010 на 1,5 млн одиниць проти 10,4 млн в минулому році. У 2011 році продажі можуть скласти 13,5 млн одиниць, вважає інвестор.

В інтерв'ю Reuters Insider на детройтському автосалоні фінансист відзначив, що обсяги продажів машин в США мають складати від 13,5 до 14 млн в річному вираженні.

Росс вважає, що поверненню продажів на докризовий рівень багато в чому можуть сприяти урядові заходи підтримки як економіки в цілому, так і автомобільної галузі зокрема.

Вжиті адміністрацією заходи вже дали помітні результати, але їх недостатньо, і купівельна спроможність ще не відновилася, підкреслив мільярдер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua