Рахункова палата заявляє про порушення Міністерства ЖКГ на 116,5 млн. гривень з держпрограми ліквідації наслідків підтоплень


Рахункова палата заявляє про порушення Міністерства ЖКГ на 116,5 млн. гривень з держпрограми ліквідації наслідків підтоплень

Рахункова палата заявляє про використання Міністерством житлово-комунального господарства з порушеннями 116,5 млн. гривень в рамках державної програми "Ліквідація наслідків підтоплення територій в містах і селищах України".

Про це йдеться в повідомленні Рахункової палати.

"116,5 млн. гривень коштів указаної програми, або майже 99%, Мінжитлокомунгоспом і структурними підрозділами з питань житлово-комунального господарства облдержадміністрацій використано з порушенням вимог законодавства", - сказано в повідомленні.

Аудитори Рахункової палати встановили, що МінЖКГ також неефективно використовувало кошти на наукове забезпечення програми, а конкретні результати по таких роботах не отримані.

Крім того, майже 70% бюджетного фінансування в рамках реалізації програми Мінфіну виділяв в 4 кварталі 2009, що робило неможливим виконання необхідного обсягу робіт і повне освоєння коштів.

В держбюджеті-2009, а також проекті держбюджету на 2010 рік, за даними Рахункової палати, уряд не передбачив виділення коштів для реалізації програми ліквідації наслідків підтоплення територій, хоча недобудованим залишається 81 об'єкт гідрозахисту, що зводиться в рамках програми.

"(В зв'язку з цим) 75,1 млн. гривень, витрачені раніше, буквально "пішли за водою", - йдеться в повідомленні.

Рахункова палата відзначає, що за останні 25 років загальна площа підтоплених міст і селищ в Україні збільшилася удвічі до понад 200 тис. га.

Щорічні збитки від підтоплення в масштабах держави складають 2,4 млрд. гривень.

Як повідомляло агентство, Рахункова палата є підпорядкованим Верховній Раді інститутом фінансово-економічного контролю за використанням коштів держбюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua