Британські банки: Податок на бонуси утруднює складання фінансової звітності


Британські банки: Податок на бонуси утруднює складання фінансової звітності

В банківському секторі Великобританії панує сум’яття. Місцеві банкіри не знають, яким чином складати фінансову звітність за рік у зв'язку з введенням нового податку на бонуси в розмірі 50%, пише Financial Times.

За 2 тижні до початку звітного сезону, керівники банківського сектора і регулятори, як і раніше, ведуть дискусії з приводу нової системи оподаткування. На думку банкірів, новий податок призвів до "безладу" в процесі підготовки звітів. Багато хто так і не може зрозуміти, чи слід включати новий збір в документи за 2009 рік, чи лише за 2010.

У Великобританії побоюються, що тепер кожен банк по-своєму писатиме податкову звітність. Крім того, відрахування до бюджету можуть істотно зрости. Але і тут між банкірами і регуляторами виникла суперечка. Мінфін говорить про додаткові 500 млн. фунтів стерлінгів, а банкіри прогнозують, що їх податкові відрахування можуть зрости на 6 млрд. фунтів стерлінгів. Крім того, поки не зовсім ясно, з якого року фінансовим інститутам треба починати виплату прибуткового податку на надприбуток.

Фінансові аналітики стверджують, що відсутність ясності стосовно оподаткування зробить процес відстеження фінансових результатів важчим для інвесторів. Останнім нелегко буде порівнювати звіти британських і американських банків у 2009 і 2010 роках за рахунок різниці в правилах податкової звітності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua