Експерти: Економічне зростання в Німеччині в 2010 році перевищить 2 відсотки


Експерти: Економічне зростання в Німеччині в 2010 році перевищить 2 відсотки

Спеціалісти Німецького інституту економічних досліджень вважають, що зростання німецької економіки 2010 році складе 2,1 відсотка. Ще 4 місяці тому прогнози економічного зростання не перевищували 1,3 відсотка.

Зростання німецької економіки в поточному році складе 2,1 відсотка. Тенденція зростання збережеться і надалі - економічне зростання в 2011 році імовірно складе 1,8 відсотка. Такий прогноз опублікував Німецький інститут економічних досліджень (DIW) в Берліні. Ще в жовтні 2009 року оцінки експертів DIW, що стосуються зростання валового внутрішнього продукту ФРН в 2010 році, сходилися на показнику в 1,3 відсотка, зазначає інформаційне агентство dpa.

Кількість безробітних наступного року, за прогнозами економістів з DIW, зросте і перевищить 4 мільйона осіб. А ціни залишаться стабільними - індекс інфляції знаходитиметься на рівні одного відсотка.

Німеччині доки не удалося подолати наслідки економічної кризи, вважають експерти. Лише до кінця 2011 року економічна потужність ФРН знов досягне рівня середини 2008 років, упевнений глава DIW Клаус Циммерман (Klaus Zimmermann). Математично це означає більше 3 років нульового економічного зростання, наводить слова експерта агентство DAPD.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua