Парламент Білорусі має намір у квітні ратифікувати угоду з Україною


Парламент Білорусі має намір у квітні ратифікувати угоду з Україною

Рада Міністрів Білорусі направила до нижньої палати парламенту (Палату представників Національних зборів) проект закону про ратифікацію міжурядової угоди з Україною про безвізові поїздки громадян.

Про це повідомляється на Національному правовому інтернет-порталі Білорусі.

Передбачається, що Палата представників Національних зборів розгляне цей законопроект на черговій сесії, яка почнеться в квітні.

12 червня 2009 року в Києві Кабінет міністрів України і уряд Білорусі підписали угоду про безвізові поїздки громадян.

Угода передбачає, що громадяни держави однієї сторони незалежно від місця мешкання (місця проживання) в'їжджають, виїжджають, слідують транзитом і знаходяться на території держави іншої сторони без віз на підставі документів, що засвідчують особу.

Поїздки неповнолітніх громадян держав-сторін угоди здійснюються на підставі дійсних документів для виїзду за кордон батьків (законних представників), які їх супроводжують, з внесенням до цих документів відомостей про дітей.

Громадяни держави однієї сторони мають право знаходитися на території держави іншої сторони до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду.

Громадяни держави однієї сторони звільняються від реєстрації в компетентних органах за місцем їх перебування на території держави іншої сторони строком до 30 днів з дати в'їзду на територію держави за наявності у них міграційної карти з відміткою компетентного органу, проставленою при в'їзді на територію держави іншої сторони.

У випадку, якщо період перебування громадян перевищує 30 днів, реєстрація здійснюється відповідним компетентним органом з дотриманням правил, що діють в цій державі.

Водночас положення Угоди не обмежують права сторін відмовити у в'їзді і перебуванні громадянам на території своєї держави, якщо це передбачено внутрішнім законодавством, регулюючим питання в'їзду і перебування іноземних громадян.

Міжурядова угода укладена на необмежений термін і набуває чинності на тридцятий день з дня отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання сторонами внутрідержавних процедур, необхідних для його набуття чинності.

Із дня набуття чинності цієї угоди втрачає силу Угода про безвізовий в'їзд громадян Республіки Білорусь до України і громадян України до Республіки Білорусь від 17 грудня 1992 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua