0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Порошенко: Угоду про асоціацію між Україною і Євросоюзом може бути підписано в другій половині 2010 року.


Порошенко: Угоду про асоціацію між Україною і Євросоюзом може бути підписано в другій половині 2010 року.

Угоду про асоціацію між Україною і Євросоюзом може бути підписано в другій половині 2010 року.

Про це заявив міністр закордонних справ Петро Порошенко в ефірі "5 каналу". "Якщо всі проблеми буде подолано в першому півріччі 2010 року, то в другому півріччі ми підпишемо угоду про асоціацію", - зазначив він.

"Залишилась дуже копітка, найбільш складна частина - це угода про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі", - повідомив глава МЗС України.

Серед базових умов для підписання такої угоди він назвав уніфікацію процедур стандартизації, уніфікацію вимог фітосанітарного, ветеринарного, санітарно-епідеміологічного контролю, прозорість надання державної допомоги і тому подібне "Це питання відповідності внутрішнього законодавства, наявність політичної волі в українському парламенті і в українському уряді", - зазначив Порошенко. Він запевнив, що немає жодних технічних перешкод для підписання угоди.

Водночас Порошенко підкреслив, що дуже важливо, аби на рівні Мін'юсту, МВС були відпрацьовані документи, що дозволяють Україні вже в 2010 році підписати угоду про дорожню карту безвізового діалогу з Євросоюзом.

"Зміни, які ми плануємо внести до угоди про лібералізацію (візового режиму), стосуватимуться розширення категорій громадян, яким візи надаватимуться безкоштовно: це релігійні діячі, розширені категорії молоді, організовані групи туристів", - зазначив він. "Друга дуже важлива позиція - це не лише ліквідація плати, або зменшення плати, а і спрощення процедури отримання віз", - зазначив Порошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування