Україна - 68-а в світі за якістю життя


Україна - 68-а в світі за якістю життя

Україна займає 68 місце в світі за рівнем якості життя. Такі результати дослідження, яке щорічно оприлюднює журнал International Living.

При складанні рейтингу країни враховуються такі чинники, як вартість товарів і послуг, екологія, інфраструктура, безпека, охорона здоров'я, рівень культури, економічні показники, свобода слова, а також кліматичні умови і так далі. Максимальний бал із кожного критерію - 100.

Україна в цілому отримала 62 зі 100 можливих балів, випередивши інші країни пострадянського простору за винятком прибалтійських республік і Молдови. За нею йдуть Грузія і Вірменія (56 балів), і тільки потім Білорусь і Росія - кожна набрала по 54 бали.

В сфері культури Україна отримала від укладачів рейтингу 61 бал, у сфері економіки - лише 42 бали, в сфері свободи слова -75 балів зі 100 можливих. Водночас у сфері розвитку інфраструктури Україна отримала 60 балів, у сфері безпеки - 71, кліматичні умови були оцінені у 78 балів.

Найкращою країною для життя п'ятий раз поспіль визнали Францію. До першої десятки також увійшли Австралія, Швейцарія, Німеччина, Нова Зеландія, Люксембург, США, Бельгія, Канада та Італія.

Експерти зазначають, що не дивлячись на "утомливу бюрократію і високі податки", в житті французів значно більше плюсів, ніж мінусів. Вони насолоджуються відпочинком на пляжах Рив'єри, лижних курортах в Альпах. В їхній країні найкраща система охорони здоров'я, вони мають двогодинну перерву на обід для того, щоб вгамувати голод в недорогих ресторанах. І, нарешті, у них найкраще в світі вино.

Найгіршими країнами для життя визнані Судан, Ємен та Сомалі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua