0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Кореї винайшли банківську картку, котра застерігає власника від надмірних витрат


В Кореї винайшли банківську картку, котра застерігає власника від надмірних витрат

Група промислових дизайнерів з Південної Кореї розробила незвичайний і дуже корисний для сучасного споживача пристрій - "розумну" банківську пластикову картку Live Checking Card.

Новинка дозволяє в режимі реального часу відстежувати стан банківського рахунку прямо за картою, не звертаючись для цього до банкомату або сайту банківської установи.

Замість звичайного шматочка пластика ця картка є інноваційним сенсорним дисплеєм, що займає собою всю передню поверхню. За допомогою технологій RFID Live Checking Card дозволяє відстежувати історію платежів і стан банківського рахунку - дані виводяться прямо на дисплей відразу ж після здійснення чергової транзакції.

При щонайменшому перевищенні ліміту краї картки починають світитися блакитним світлом, сигналізуючи про перевищення рахунку. Джерелом живлення для нової карти є сонячна енергія, тому жодних батарей конструкція незвичайного пристрою не передбачає, а сама карта прослужить набагато довше за звичайну пластикову картку, зазначає інтернет-портал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування