0 800 307 555
0 800 307 555

Експерт: В Україні 11 з 20 найбільших компаній продуктового ритейлу знаходяться в процесі злиття і поглинань

515
В Україні 11 з 20 найбільших компаній продуктового ритейлу знаходяться в процесі злиття і поглинань. Про це повідомив сьогодні під час конференції директор банківських інвестицій Dragon Capital Андрій Пивоварський. "7 з 20 топ-компаній змінили або змінюють власників, 3-4 компанії готуються це зробити в 2010 р.", - відзначив експерт.
За словами А.Пивоварського, причина високої активності у сфері А&М полягає в низькій концентрації ринків продуктового ритейлу, а також у вищій прибутковості в порівнянні з іншими галузями роздрібної торгівлі.
А.Пивоварский прогнозує, що в 2010 р. до п'ятірки найбільших операторів продуктового ритейлу увійдуть іноземні компанії. "Швидше за все, увійде компанія "Ашан", можливо, в кінці наступного року на українському ринку з'явиться новий іноземний гравець", - вважає експерт.
Нагадаємо, до п'ятірки найбільших операторів продуктового ритейлу входять: Metro, Fozzy, "Фуршет", "Велика кишеня", АТВ.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас