Тимошенко виступає за збереження монопольного становища "Укрпошти"


Тимошенко виступає за збереження монопольного становища "Укрпошти"

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко підтримує посилення монопольної ролі Українського державного підприємства поштового зв'язку ("Укрпошти").

"Те, що мене насторожило, - це створення альтернативних комерційних, комунальних, яких завгодно поштових відділень. Я абсолютно з вами згодна в тому, що тільки струнка державна система "Укрпошти" може забезпечити надійну доставку кореспонденції", - сказала прем'єр, виступаючи на 3-м Всеукраїнському форумі працівників поштового зв'язку в п'ятницю.

Ю.Тимошенко доручила Міністерству транспорту й зв'язку підготувати проект змін до закону про поштовий зв'язок відносно неможливості створення таких альтернативних структур.

Вона вважає, що такі зміни не будуть перешкодою для конкуренції, оскільки відповідні послуги й "є природною монополією держави".

"У питаннях демонополізації також повинні бути свої рамки. Деякі функції держави повинні бути чітко організовані й навіть монополізовані. Називається це природними монополіями. Така практика існує в усім світі", - додала Ю.Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua