Тимошенко: Кабмін має намір на базі банку "Київ" створити поштовий банк


Тимошенко: Кабмін має намір на базі банку "Київ" створити поштовий банк

Кабінет Міністрів України має намір найближчим часом на базі банку "Київ" створити поштовий банк. Про це заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на Третьому Всеукраїнському форумі працівників поштового зв'язку.

"Банк "Київ" успішно працює. Він має всю систему, але не має серйозної розгалуженої мережі відділень... Саме тому я думаю, що ми на найближчому засіданні уряду розглянемо пропозицію, щоб на базі такого банку зробити український поштовий банк, що буде невід'ємною частиною функціонування "Укрпошти", тобто це повинно бути одним цілим", - сказала Ю.Тимошенко.

Прем'єр підкреслила, що створення такого банку значно поліпшить ситуацію в роботі "Укрпошти", зокрема, з надання послуг і одержання плати за них, а також висловила задоволення тим, що учасники Третього Всеукраїнського форуму працівників поштового зв'язку підтримали ідею створення такого банку.

Як повідомлялося, Нацбанк України своєю постановою від 9 лютого 2009 року ввів тимчасову адміністрацію в АКБ "Київ". Тимчасовим адміністратором призначений незалежний експерт Віктор Мироненко. 10 червня цього року кабінет Міністрів України прийняв остаточне рішення про рекапіталізацію трьох недержавних комерційних банків - "Укргазбанку", "Родовід Банку" і банку "Київ".

У капіталі банку "Київ" державі тепер належить 99,93%, сума рекапіталізації склала 3,563 млрд. грн.

Довідка. Активи банку "Київ" на 1 липня 2009 року склали 3,456 млрд грн, кредити й заборгованість клієнтів - до 2,906 млрд грн, зобов'язання - до 4,069 млрд грн, статутний капітал - 2,25 млн грн, власний капітал - "мінус" 612,623 мл. грн. Банк "Київ" закінчив І півріччя 2009 року зі збитком 1,2 млрд грн проти 16,1 млн грн прибутку роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Київ Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua