“Домашніх фінансистів” вже понад 10 тисяч


“Домашніх фінансистів” вже понад 10 тисяч

Український сервіс домашньої бухгалтерії "Home.Finance.Ua " Домашні фінанси" набуває неабиякої популярності. За 5 місяців існування коло прихильників цього інтернет-проекту виросло до 10 тисяч осіб, і показники ці постійно зростають.

За підрахунками аналітиків, в умовах тривалої економічної кризи, коли життя в Україні продовжує дорожчати, українці стали ощадливішими. Купівельна активність населення значно зменшилася, і навіть заможні споживачі вважають за доцільне “притримати” гроші до “кращих” часів. Відчувши падання звичного рівня життя, люди змушені раціональніше підходити до витрат. Саме питання контролю за власними коштами спроможний вирішити сервіс "Домашні фінанси".

“Коли ми замислили цей бухгалтерський інтернет-проект, то, звісно, мріяли, що він стане по-справжньому популярним. Але цифра – 10 тисяч користувачів, менше, ніж за пів року існування, – виправдала наші найсміливіші прогнози. Вона доводить – проект дійсно потрібен людям, він є корисним, цікавим, і, найголовніше – з’явився надзвичайно вчасно і відповідає потребам сьогодення. За відгуками наших користувачів, ведення домашньої бухгалтерії "Home.Finance.Ua " Домашні фінанси" допомагає їм пережити цей непростий економічний період і, водночас, знайти гроші для серйозної покупки, про яку мріяли давно.

Висока динаміка збільшення кола наших прихильників свідчить про те, що ми на вірному шляху, наш продукт став справді популярним, а, отже, він дійсно потрібен людям. Приєднуйтесь до нас – і Ви раз і назавжди зрозумієте, скільки переваг має людина, яка вміє рахувати власні гроші. Оцінивши зручність використання "Home.Finance.Ua " Домашні фінанси", Ви не захочетеся повертатися до випадкових паперових записів. Це вже вчорашній день. Хочете отримати фінансову свободу – навчіться контролювати себе і свої кошти”, - переконує Олексій Фломбойм, керівник проекту home.finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування