НБУ вивчає можливість введення виплат відсотків за валютними депозитами у гривні за офіційним курсом


НБУ вивчає можливість введення виплат відсотків за валютними депозитами у гривні за офіційним курсом

Національний банк України (НБУ) розглядає можливість введення обов'язкових виплат відсотків за валютними депозитами у гривні за офіційним курсом у контексті заходів щодо забезпечення стабільності національної валюти, повідомляється на веб-сайті асоціації "Український кредитно-банківський союз" (УКБС).

"Захід, який пропонується… впровадження банками виплати відсотків за депозитами і кредитами в іноземній валюті винятково в гривні за офіційним курсом, який діє на день виплати", - вказується в повідомленні.

Крім того, за даними УКБС, розглядається можливість підвищення нормативів формування банками обов'язкових резервів в іноземній валюті на 1 процентний пункт.

Як повідомлялося, до початку серпня сукупний обсяг депозитів в іноземній валюті становив 143,213 млрд грн (в еквіваленті), у тому числі фізичних осіб - 101,426 млрд грн. Обсяг кредитів в іноземній валюті на 1 серпня становив 378,908 млрд грн, у тому числі наданих фізособам - 178,556 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua