306
Росія: Пристави пропонують за борги позбавляти водійських прав і ліцензій на рибалку
Федеральна служба судових приставів (ФССП) і група депутатів підготували законопроект, що розширює перелік обмежень відносно боржників, у першу чергу в частині тимчасового обмеження спеціального права боржника, пишуть "Ведомости".
Як пояснила замдиректора ФССП Тетяна Ігнатьєва, обмеження можуть поширюватися на право керування автомобілем, на керування приватним авіа- і водним транспортом, використання ліцензій на полювання і риболовлю.
Перший заступник голови профільного комітету Держдуми з конституційного законодавства Олександр Москалець говорить, що про підготовку такого закону не чув. Він сумнівається, що це можливо: "Позбавлення права на керування транспортним засобом приймається на підставі КпАП і тільки за порушення правил дорожнього руху".
Законопроект спірний, погоджується заступник голови комітету з питань сім'ї, жінок і дітей Наталя Карпович, але заборгованість по аліментах величезна. Заходи повинні носити виважений характер, міркує голова комітету з конституційного законодавства Володимир Плигін: якщо людина користується автомобілем, коли її дитина в тяжкому становищі, то мова може йти про вилучення майна.
За матеріалами: Фінмаркет
Поділитися новиною
