S&P, Nasdaq знизилися в понеділок на прогнозах зростання втрат банків, ф'ючерси дешевшають


Американські фондові індекси Standard & Poor's 500 і Nasdaq Composite знизилися в понеділок на тлі несприятливих прогнозів SunTrust Banks Inc. для банківського сектора США, повідомляє агентство Bloomberg. Ф'ючерси на індекси США дешевшають у вівторок, до 8:34 падіння їхніх котирувань становить 0,1-0,2%.

Підіндекс S&P 500, у розрахунок якого входять акції банків, упав за підсумками торгів на 2,5%, акції всіх компаній, на основі яких розраховується індекс, подешевшали. Голова ради директорів і головний виконавчий директор SunTrust Джеймс Уеллс заявив, що американські банки можуть зіштовхнутися з новими втратами за кредитами, а ситуація в сфері комерційної нерухомості залишиться складною і в 2010 році.

"Банківський сектор далекий від проголошення якоїсь перемоги, особливо в кредитній сфері, - заявив Уеллс. - Кредитний цикл ще повинен завершитися. Ми не очікуємо поліпшення ситуації в банківському секторі в найближчому майбутньому".

Вартість акцій SunTrust опустилася на 3,8%. За словами Уеллса, ситуація із кредитами в SunTrust "витримує порівняння" з іншими банками.

Папери Wells Fargo подешевшали на 2,2%.

"Можливо, ми ще повністю не вийшли з фінансової кризи, - відзначає головний інвестиційний стратег PNC Wealth Management Вільям Стоун. - Минулого тижня важлива економічна статистика практично була відсутня, а обсяги торгів були невисокими, тому будь-який натяк на можливі проблеми може змусити інвесторів фіксувати прибутки".

Акції сировинних компаній подорожчали в понеділок на тлі підйому цін на нафту і метали, обумовленого сигналами відновлення світової економіки, що поліпшуються перспективами підвищення попиту на нафту, метали та інші види сировини.

Вартість міді підскочила за підсумками торгів до максимального рівня за 11 місяців, ціна нафти виросла до максимуму за 10 місяців - $74,34 за барель.

Папери Exxon Mobil подорожчали на 2%, Chevron - на 1,5%.

Ціна акцій Advanced Micro Devices збільшилася на 8,1% після поліпшення рекомендацій для паперів виробника напівпровідників до "купувати" з "тримати" аналітиками Citigroup. Вартість акцій Dell піднялася на 2% завдяки підвищенню рекомендацій для паперів компанії експертами BroadPoint AmTech до "купувати".

Ціна акцій Ford опустилася до закриття ринку на 4,3% у зв'язку з тим, що у вівторок минає термін урядової програми "cash-for-clunkers" (готівка за автохлам), що надала значну підтримку продажам автовиробника.

Індекс Dow Jones Industrial Average виріс до закриття ринку в понеділок на 3,32 пункту (0,03%) - до 9509,28.

Standard & Poor's 500 опустився на 0,56 пункту (0,05%), склавши 1025,57.

Значення індексу Nasdaq Composite зменшилося на 2,92 пункти (0,14%) - до 2017,98.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua