Тігіпко проти залучення МВФ до підготовки проекту держбюджету-2010


Тігіпко проти залучення МВФ до підготовки проекту держбюджету-2010

Колишній голова Національного банку Сергій Тігіпко виступає проти залучення Кабінетом Міністрів експертів Міжнародного валютного фонду до розробки й аналізу проекту державного бюджету на 2010 рік.

Про це сказано в повідомленні його прес-служби.

"Кабінет Міністрів може користуватися допомогою експертів, у тому числі й закордонних, але розробка бюджету - виключне право й обов'язок уряду України", - цитує Тігіпка його прес-служба.

Тігіпко вважає, що Кабмін залучив МВФ до цього процесу для збільшення шансів на одержання четвертого траншу кредиту.

На його думку, МВФ вирішив проконтролювати виконання своїх умов на етапі планування держбюджету через побоювання, що Україна не виконає взяті перед фондом зобов'язання щодо подолання кризи.

Як повідомляло агентство, МВФ вирішив направити експертів в Україну у вересні для обговорення підготовки проекту держбюджету-2010.

19 серпня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила про те, що звернулася в Міжнародний валютний фонд із проханням про надання сприяння у формування проекту державного бюджету на 2010 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua