Кабмін скасував свою постанову по Євро-2012


Кабмін скасував свою постанову по Євро-2012

Кабінет міністрів скасував свою постанову від 22 липня 2009 р., що стосується фінансування Евро-2012.

Про це РБК-Україна повідомив джерело в БЮТ.

Раніше сьогодні голова фракції БЮТ Іван Кириленко під час засідання погоджувальної ради у Верховній Раді повідомив про те, що уряд проводить засідання, на якому ця постанова буде скасована. "Зараз в 13:00 почалося засідання уряду, і ми чекаємо в найближчі хвилини прийняття відповідного рішення щодо скасування постанови", - сказав він.

Скасування цієї постанови стало головною умовою, висунутою напередодні Партією регіонів, - тільки після цього регіонали згодні віддати свої голоси за подолання вето Президента на закон про фінансування Євро-2012. Відзначимо, що ранкова відмова ПР призвела до того, що засідання парламенту, яке повинне було початися о 10:00, було перенесене на 14:00.

У свою чергу прем'єр-міністр Юлія Тимошенко раніше повідомила про досягнення домовленості в парламенті щодо подолання вето Президента України Віктора Ющенка на закон щодо фінансування Євро-2012.

Нагадаємо, раніше парламент прийняв закон про фінансування Євро-2012. Цей законодавчий акт передбачає, що НБУ в 2009 р. вносить до державного бюджету окрім позитивної різниці, що виникла в результаті перевищення кошторисних доходів над витратами Нацбанку за 2008 р., додаткову поквартальну оплату позитивної різниці, що виникла в результаті перевищення кошторисних доходів над витратами в поточному році, що приведе до збільшення платежів НБУ до державного бюджету на 9,8 млрд грн.

Проте цей закон був ветований Президентом 3 серпня ц.р. Крім того глава держави раніше повідомляв, що у разі подолання вето він звернеться з відповідним поданням до Конституційного суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua