Глава британського Мінфіну хоче обмежити зарплати банкірів на міжнародному рівні


Глава британського Мінфіну хоче обмежити зарплати банкірів на міжнародному рівні

Міністр фінансів Великобританії Алістер Дарлінг у четвер виступив із заявою про те, що питання про бонуси банкірів має вирішуватися на міжнародному рівні й буде обговорюватися на зустрічі фінансових міністрів країн G20 у вересні, повідомляє Reuters.

"Банки мусять відповідально ставитися до заробітної плати і бонусів своїх співробітників, і одна з речей, які мене турбують, це те, що при спробі втрутитися з боку уряду банки говорять: "Якщо робити щось тут, то американці, швейцарці або французи приймуть аналогічні кроки щодо наших людей".

"Тому, я впевнений, тут необхідний міжнародний підхід до вирішення цієї проблеми. Цим ми і займемося на зустрічі G20", - відзначив Дарлінг. Фінансові міністри країн G20 проведуть чергову зустріч у Лондоні 4-5 вересня.

Британський фінансовий регулятор Financial Services Authority (FSA) минулого тижня опублікував "бонусний кодекс". Одним із ключових положень стала пропозиція FSA банкірам на час відкласти виплату двох третин загального обсягу бонусів і відмовитися від виплати відстрочених бонусів у всіх підрозділах компанії, навіть прибуткових, якщо вся компанія покаже збиток у майбутньому. FSA пропонувало застосувати ці правила не тільки до британських банків, але й до британських юридичних осіб, що працюють у складі міжнародних фінансових корпорацій.

Цього тижня міністр фінансів Франції Крістін Лагард також заявила про бажання обмежити бонуси банкірам спільними зусиллями всіх урядів провідних країн. "Велика вісімка" повинна посилити регулювання компенсацій банківським топ-менеджерам, заявила Лагард в інтерв'ю радіостанції France Inter. Міністр упевнена у тому, що ця тема повинна стати однією з центральних на вересневому саміті G20. За її словами, необхідні міжнародні зусилля, щоб вирішити цю проблему і, таким чином, запобігти повторенню теперішньої кризи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua