Індекси у США в четвер продемонстрували стримане зростання, ф'ючерси "у мінусі" в п'ятницю


Американські фондові індекси в четвер продемонстрували стримане зростання на новинах про придбання хедж-фондом мільярдера Джона Полсона банківських активів, що перевищили очікування аналітиків квартальних результатів рітейлера Wal-Mart Stores Inc., повідомило агентство Bloomberg.

Котирування паперів сировинних компаній підвищилися слідом за зростанням цін на нафту та метали.

Торги ф'ючерсами в п'ятницю підкріплюють оптимізм: вересневий контракт на Dow Jones Industrial Average до 8:39 не змінився, ф'ючерси на Standard & Poor's 500 до 8:34 МСК піднялися на 0,2%.

Вартість акцій Bank of America підскочила за підсумками торгів на 6,7% - до $17. Приналежний Дж.Полсону Credit Opportunities Fund, який в 2007 році робив ставки на падіння ринку іпотечних облігацій і завдяки цьому збільшив свої активи майже в шість разів, придбав 168 млн акцій Bank of America у другому кварталі 2009 року, свідчать дані регуляторів. Хедж-фонд на даний момент є четвертим акціонером банку за розміром частки участі.

Credit Opportunities Fund також придбав 35 млн акцій регіонального банку Regions Financial Corp., папери якого подорожчали в четвер на 7,9% - до $5,20.

На цьому тлі курси акцій фінансових компаній на NYSE підвищилися в четвер на 1,3%.

Акції Wal-Mart Stores Inc. виросли в ціні на 2,7% - до $51,88.

Найбільший у світі рітейлер збільшив прибуток у другому фінансовому кварталі і поліпшив прогноз на рік. Прибуток компанії від тривалих операцій у травні-липні склав $3,45 млрд, або 88 центів на акцію, що відповідає верхній межі прогнозу компанії на минулий квартал, що становила 83-88 центів на акцію. Аналітики в середньому прогнозували прибуток Wal-Mart на рівні 86 центів на акцію.

Провідний виробник алюмінію в США Alcoa продемонстрував у четвер найшвидше зростання у рамках індексу Dow Jones Industrial Average - його акції подорожчали на 5,8%, до $13,71.

Індекс шести кольорових металів додав 3,6% на торгах у Лондоні в четвер, мідь подорожчала в Нью-Йорку на 3,2%.

Нафтові ф'ючерси на вересень додали в четвер $0,36 - до $70,52 за барель.

Індекс Dow Jones Industrial Average виріс за день на 36,58 пункту (0,39%) - до 9398,19 пункту.

Standard & Poor's 500 додав 6,92 пункту (0,69%), склавши 1012,73 пункту.

Значення індексу Nasdaq Composite підвищилося за день на 10,63 пункту (0,53%) - до 2009,35 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua