Фондовий ринок США зміцнився у середу на заяві ФРС про стабілізацію в економіці


Американські фондові індекси в середу повернулися до зростання на тлі сильної звітності компаній і заяви Федеральної резервної системи (ФРС) про ослаблення рецесії та стабілізацію в економіці США, повідомило агентство Bloomberg.

Торги ф'ючерсами в четвер підкріплюють оптимізм: вересневий контракт на Dow Jones Industrial Average до 8:17 мск додав 0,35%, ф'ючерси на Standard & Poor's 500 до 8:49 мск піднялися на 0,34%.

ФРС у середу ухвалила рішення щодо збереження цільового діапазону базової процентної ставки від 0% до 0,25% річних. Крім того, американський ЦБ не став змінювати обсяг програми викупу облігацій, що становить $1,75 трлн.

"Економічна активність стабілізується. Умови на фінансових ринках продовжили поліпшуватися в останні тижні. Сфера споживчих видатків продовжує демонструвати сигнали відновлення", - говориться в документі за підсумками засідання Комітету з відкритих ринків (FOMC).

Американський ЦБ вважає, що економічні умови, що склалися у США, є підставою для "винятково низьких рівнів базової процентної ставки на тривалий час".

Позитивний вплив на ринок акцій мали і статдані про зовнішньоторговельний баланс США. Негативне сальдо балансу зовнішньої торгівлі США збільшилося в червні менше, ніж очікувалося - на 4% у порівнянні з попереднім місяцем, до $27 млрд. Аналітики прогнозували зростання показника до $28,7 млрд.

Страхові компанії в рамках індексу S&P 500 додали 3,7%, фінкомпанії - 2%.

Ціна паперів страховика автомобілів, житла і бізнесу Travelers Cos. виросла на 3,3%, до $46,43 після того, як Standard & Poor's поліпшило прогноз її кредитного рейтингу зі "стабільного" на "позитивний".

Вартість акцій найбільшого публічного страховика автотранспорту і житла в США Allstate Corp. підскочила на 6,3% - до $28,42, тому що Bank of America підняв їхню оцінку до "купувати" з "нейтральної".

Курс акцій Toll Brothers збільшився найшвидшими темпами з 2000 року - на 14%, до $23,42. Виторг найбільшого в США будівельника будинків класу "люкс" скоротився в третьому фінансовому кварталі менш значно, ніж очікували експерти завдяки тому, що рівень розірвання договорів знизився до мінімуму з 2006 року.

Папери американської мережі універсальних магазинів Macy's Inc. подорожчали на 6% - до $16,40. Прибуток компанії у розрахунку на акцію без урахування видатків на реструктуризацію в другому фінкварталі, що завершився 1 серпня, перевищив прогнози аналітиків на 3 цента. Крім того, Macy's підвищила прогноз прибутку на поточний рік до 80 центів з 55 центів на акцію.

Котирування цінних паперів найбільшого світового реєстратора доменів Verisign, який підтримує, зокрема, домени першого рівня .com, .net і інші, піднялися на 3,1% - до $19,72. Експерти Credit Suisse підвищили рекомендації для акцій компанії до "вище ринку" з "нейтрально".

Результати 453 компаній з індексу S&P 500, що опублікували звітність за минулий квартал після 17 червня, перевершили прогнози експертів у середньому на 11%. Прибутки скорочувалися у квітні-червні восьмий квартал підряд, що стало рекордним за тривалістю періодом спаду. Зниження прибутку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року склало 30%, виторгу - 16%.

Індекс Dow Jones Industrial Average у середу виріс на 120,16 пункту (1,30%) - до 9361,61 пункту.

Standard & Poor's 500 додав 11,46 пункту (1,15%), склавши 1005,81 пункту.

Значення індексу Nasdaq Composite підвищилося за день на 28,99 пункту (1,47%) - до 1998,72 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua