Огляд ринків: На західних біржах почалась закономірна корекція після 4 тижнів бурхливого зростання


Огляд ринків: На західних біржах почалась закономірна корекція після 4 тижнів бурхливого зростання

Слідом за зниженням облікової ставки Національний банк знизив ставки за кредитами овернайт. Тепер вартість ресурсу без забезпечення становить 17%, а кредитів під заставу ОВДП - 15,5%. Однак ринок навряд чи відчує ці зміни, оскільки обсяги ринкових операцій НБУ залишаються вкрай низькими. Докладніше - наш економіст Олексій Блінов.

Американські ринки у вівторок закінчили торги найбільшим падінням за останні 5 тижнів. Корекція стала логічним результатом занадто бурхливого зростання ринку в попередні чотири тижні - за цей період індекси додали 15%. Посприяли зниженню і протверезні коментарі аналітика Річарда Бове про перспективи прибутків банківського сектору в другому півріччі, а точніше, про відсутність таких. Позитивні дані про зростання продуктивності біржі на цьому тлі проігнорували. На даний момент технічні індикатори вказують на перекупленість ринку. Крім того, інвестори проявляють обережність напередодні рішення ФРС щодо облікової ставки і чекають від керівництва Федерального резерву сигналів про стан економіки.

Європейські фондові ринки також закрилися зниженням на тлі падіння Америки та корпоративних новин. Зокрема, учасників ринку засмутила новина про те, що Lloyds Banking Group ризикує одержати відмову від уряду на проведення додемісії своїх акцій на суму 15 млрд. фунтів. Акції компанії впали на 7%. Негативною виявилася звітність швейцарського хедхантера Adecco, що відбилося в зниженні її паперів на 5%.

Нафта на торгах у Нью-Йорку знизилася після падіння ринку акцій і закрилася нижче 70 доларів. Золото дещо підвищилося, до 945 доларів за унцію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua