Гулей: Ощадбанк розглядає можливість прийняття на обслуговування понад 1 млн рахунків вкладників Укрпромбанку


Гулей: Ощадбанк розглядає можливість прийняття на обслуговування понад 1 млн рахунків вкладників Укрпромбанку

Правління Ощадбанку розглядає можливі варіанти щодо прийняття на обслуговування депозитів вкладників Укрпромбанку, повідомив у коментарі "Дзеркалу тижня" голова правління Ощадбанку Анатолій Гулей.

"Нині ми проводимо консультації з Міністерством фінансів, Національним банком і тимчасовою адміністрацією Укрпромбанку. Йдеться про переведення більш як одного мільйона рахунків, що належать приблизно 450 тисячам фізичних осіб-вкладників", - уточнив він.

При цьому Гулей запевнив, що Ощадбанку під силу вирішення навіть масштабніших завдань, тому за умови чіткої правової регламентації цього процесу технічно Ощадбанк готовий виступити в ролі агента уряду і здійснити подібну операцію.

Проте, для цього необхідне дотримання двох принципових моментів, наголосив він. Так, при переказі грошових коштів вкладників Укрпромбанку політичним силам не слід непрофесійно коментувати сам процес, створюючи непотрібний ажіотаж серед вкладників як Укрпромбанку, так і держбанку.

"Також усім треба розуміти, що цей процес не триватиме один чи два тижні, на нього потрібно від двох місяців до півроку", - підкреслив голова правління Ощадбанку.

"Друге, чого не можна тепер допустити, - це погіршення фінансового становища держбанку. Тому для нас вкрай важливе нині питання якості та ліквідності активів, які можуть бути передані держбанку як забезпечення виплат за прийнятими зобов’язаннями перед вкладниками Укрпромбанку", - заявив Анатолій Гулей.

При цьому він спрогнозував, що остаточне рішення відносно подальшої долі внесків в Укрпромбанку буде ухвалено на початку наступного тижня.

Нагадаємо, що постановою №447 від 5 серпня Нацбанк продовжив дію мораторію на задоволення вимог кредиторів в Укрпромбанку до 21 січня 2010-го. До цієї дати банк отримав право повертати кошти тільки в межах встановлених тимчасовою адміністрацією і узгоджених з НБУ лімітів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Укрпромбанк Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua