ЦБ Австралії може підняти процентні ставки


ЦБ Австралії може підняти процентні ставки

Центральний банк Австралії заявив, що його наступний крок, швидше за все, буде спрямований на підвищення процентних ставок, повідомляє Bloomberg.

"Ставка перебуває на незвичайно низькому рівні і, враховуючи стабілізацію світової економіки, у якийсь момент можливий перехід до більш нормального режиму грошово-кредитної політики", - говориться в офіційній заяві банку.

Зростання споживчої і ділової впевненості та краща, ніж очікувалося, ситуація на ринку праці, "знижують імовірність" того, що мінімальна за останні 49 років ставка 3% буде знижуватися і далі. Згідно із прогнозами ЦБ Австралії, економіка країни цього року виросте на 0,5%, в 2010 - на 2,25%, а в 2011 році її зростання складе 3,75%.

Що стосується інфляції, то вона виросте за рік до 2,75%, а потім, в 2011 році очікується її спад до 2%. Місцева влада поставила перед собою завдання зберегти цей показник між 2% і 3%.

Поліпшення економічної ситуації відбулося, у тому числі, завдяки уливанню $10,1 млрд. для домашніх господарств, а також обіцянкам уряду витратити з бюджету $22 млрд. на будівництво доріг, портів, шкіл і лікарень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua